КВЕД. Послуги КВЕД. Зміна КВЕД

зміна квед

Ціна: 450 грн.


*Включено всі платежі

 • Розрахунок: готівковий/безготівковий

 • Строк виконання: 2-3 дні

 • Доставка в офіс: БЕЗКОШТОВНА!

Консультації за тел. (044) 209-72-00 та (067) 312-00-66

Швидка зміна КВЕД

Послуги із зміни КВЕДів “під ключ” швидко та за найнижчими цінами по м. Києву. З нами Вам не потрібно буде виходити з офісу, щоб змінити КВЕДи. Наші співробітники приїдуть до Вас за документами, змінять КВЕДи у відповідній адміністрації, отримають нову довідку управління статистики та доставлять Вам її в офіс!

КВЕДи (коди видів економічної діяльності) підбираються при первинній реєстрації підприємства і визначають його основні, але не виключні види діяльності. КВЕДи вносяться до ЄДРПОУ та вказуються у довідці, яку видає управління статистики. Під час ведення господарської діяльності КВЕД можна за потреби змінювати.

КВЕД 2012 (ЗАВАНТАЖИТИ)КВЕД 2012 (ЗАВАНТАЖИТИ)

У зв’язку з тим, що КВЕД використовують, щоб представляти і аналізувати фінансову, статистичну, податкову, митну, банківську та іншу економічну інформацію, час з 1 січня 2012 року до 31 грудня 2013 вважають періодом переходу органів держстатистики та інших органів державної влади, які є користувачами Класифікації, на новий КВЕД зразка 2010 року (КВЕД називають його для спрощення, маючи наувазі рік введення в дію). Таким чином, протягом 2012-2013 року будуть діяти і старий і новий КВЕД. Розглядаючи зміни до КВЕД варто визнати, що вони значні. Повністю змінилися цифрові позначення, а також назви деяких класів. Таким чином, уникнути зміни кодів КВЕД не вдасться нікому. Тому краще внести зміни зараз та не відкладати зміну КВЕД на останній день., так як вже зараз є черги до адміністрацій та управління статистики.

Документи, які необхідні для реєстрації зміни КВЕДів

Для юридичних осіб (ТОВ, ПП):

 • Копія Виписки з Єдиного державного реєстру або копія Свідоцтва про державну реєстрацію;
 • Копія Довідки управління статистики;
 • Довіреність на наших співробітників;

 

Для фізичних осіб – підприємців (ФОП):

 • Копія Виписки з Єдиного державного реєстру або копія Свідоцтва про державну реєстрацію;
 • Копія Довідки управління статистики (за наявності);
 • Копія паспорту та ідентифікаційного номеру;
 • Довіреність на наших співробітників (у разі відсутності печатки нотаріально завірена);

До послуги з реєстрації зміни КВЕДів включено

 • Виїзд співробітника до Вашого офісу за документами;
 • Надання консультацій з вимог до даних та документів, підбір КВЕдів;
 • Підготовка документів для зміни видів економічної діяльності (КВЕД);
 • Реєстрація змін у відповідній державній районній адміністрації м. Києва;
 • Отримання нової Довідки з управління статистики;
 • Безкоштовна доставка Довідки з управління статистики до Вашого офісу;

Вартість та строки виконання послуги з реєстрації зміни КВЕДів:

Вартість реєстрації зміни КВЕДів становить лише - 450 грн. 400 грн!

Строк виконання: 2 р. дні.

Відгуки наших клієнтів

 • Замовляв ліквідацію своєї фірми. Давно висіла в повітрі, здавав порожні звіти і щось потрібно було з нею робити. Ліквідувати за звичайною процедурою довго і витратно, тому вибрав експрес ліквідацію. Роботою співробітників залишився задоволений, дійсно профі своєї справи. Притензій по термінах і обслуговуванню не маю. Можу сміливо рекомендувати!
  Роман Громов
  Підприємець, м. Київ
 • Спасибі за співпрацю!!!Оперативно,чітко,прозоро!
  Михайло Комар
  Директор, м. Київ
 • Звертаюся не перший раз! Все відмінно і швидко роблять хлопці! Дуже задоволений!
  Антон
  м.Київ
 • Замовляли підтвердження відомостей. Нам дуже сподобалася робота Ваших співробітників!!!
  Оксана Деркач
  Бухгалтер, м. Київ
 • Замовляла подачу Форми 6 для підтвердження відомостей. Послуги надані вчасно і якісно. Я задоволена роботою компанії і обов'язково буду рекомендувати її своїм знайомим!
  Любов Валер’ївна Цвіркун
  Головний бухгалтер, м. Київ
 • Замовляла Виписку з ЄДР та форму 6 по двум фірмам, спрацювали швидко, чітко, виконали все на другий день, не соромно буде рекомендувати колегам. Дякую!
  Марина Шерстюк
  Головний бухгалтер, м.Київ
 • Дуже задоволена послугами компанії. Подавали Форму № 6 по декількох підприємствах. Все дуже оперативно. Дійсно, не встаючи зі стільця в офісі, подзвонив-прийшли-зробили-відзвітували про виконану роботу. Гідні ціни. Дуже, дуже сподобалося! Вже рекомендувала і буду рекомендувати.
  Наталья
  Бухгалтер, м.Київ
 • При переїзді потрібно було змінити юридичну адресу підприємства. Звернувся в Реєстратор Київ і залишився дуже задоволений своїм вибором. Реєстрацію змін провели за 3 дні! Відмінна команда фахівців, всім рекомендую!
  Микола Зуєв
  Директор ТОВ "Кронос", м. Київ
 • Замовляла зміну КВЕД по підприємствам, які обслуговую. Зміни зареєстрували у встановлений строк та зробили знижку. Дякую
  Ніна Миколаївна
  Бухгалтер, м. Київ
 • Реєстрували зміну директора на підприємстві. Приїхали до офісу, підготували документи та на наступний день провели реєстрацію. Приємно, що існують такі компанії! Всім рекомендую Реєстратор Київ!
  Роман Вітюк
  Засновник ТОВ "Еверест", м. Київ
 • Співпрацємо на постійній основі більше року. Замовляю витяги з єдр своїм клієнтам для подальшого посвідчення договорів. Результатами задоволена, найбільше подобається індивідуальний підхід при вирішенні не стандартних ситуацій.
  Тетяна Миронюк
  Приватний нотаріус, м. Київ
 • Замовляли послугу підтвердження відомостей про місцезнаходження підприємства. Залишилися задоволені швидкістю роботи! Спасибі, будемо звертатися надалі. Рекомендую!
  Світлана Орлова
  Бухгалтер, м. Київ

Інформація по темі

Органи влади української держави використовують класифікатор КВЕД в першу чергу при реєстрації Підприємств (ТОВ, ПП) та Фізичних осіб-підприємців (ФОП).

Коди КВЕД вносять до реєстраційного свідоцтва, яке отримують юридичні особи та приватні підприємці. Дані коди дуже важливі, оскільки вони практично є фігурантами всіх баз даних, якими володіють органи влади.

Тобто, при реєстрації ТОВ, ПП, ФОП або подання податкової накладної без коду КВЕД вам не обійтися. І, безумовно, дуже важливо визначити його правильно. Тепер, коли КВЕД 2012 Україна визнала офіційним документом давайте розберемося, як визначити свій вид діяльності за КВЕД (визначити код КВЕД) згідно нової класифікації.

Офіційні матеріали про новий КВЕД знаходяться на сайті Державного управління статистики України: www.kved.ukrstat.gov.ua. Там же ви зможете визначити код КВЕД 2012 знаючи свій код зразка 2005 року і навпаки, або знайти необхідні коди КВЕД по пошукових запитах, використовуючи офіційний довідник КВЕД Державного управління статистики України. Для бажаючих ознайомитися з усією інформацією самостійно, пропонуємо завантажити довідник КВЕД 2012 (він же КВЕД 2012) – “ЗАВАНТАЖИТИ КВЕД 2012

Стрімко розвиваються технології, особливо, в інформаційній та комунікаційній сфері, з’являються нові типи спеціалізації підприємств, виробництво поділяється на операції. Все це призвело до того, що під керівництвом Статистичної Комісії ООН у всьому світі переглянули міжнародні статистичні класифікації видів продукції та діяльності.В рамках даної процедури на рівні Європи взяли центральні статистичні класифікації.

Україна активно налагоджує міжнародне співробітництво в рамках статистичного простору Європи. У нього, до речі, крім країн, що є членами Євросоюзу, входять країни ЄАВТ, а це допомагає увійти нашій державі до світового та європейського співтовариства, підвищити її міжнародний авторитет. Необхідність здійснити гармонізацію національних статистичних класифікацій з їх аналогами, що існують в інших країнах, призвела до перегляду наявної системи класифікацій видів економічної діяльності.

Варто сказати, що підприємці часто скаржаться на спрощений і трохи перероблений варіант класифікатора. А це відповідно робить складніше процедуру, за якою проходить реєстрація приватних підприємців. Ось чому КВЕД у податковій накладній може бути інакшою, ніж зазначений у спеціальному довіднику.

Але якщо вам необхідно зареєструватися в податковій інспекції як ФОП (приватний підприємець), то окремі коди КВЕД можуть там зовсім не значитися, зате деякі виявляться зміненими. Природньо, заповнення реєстраційної форми повинно відбуватися відповідно до кодів, прийнятими в податковій. Ось чому підприємці змушені дивитися всі каталоги, щоб знайти свій вид економічної діяльності.

Якщо Ви приватний підприємець та хочете самостійно подати до адміністрації Форму 11 для реєстрації зміни видів економічної діяльності (КВЕД), то саме для Вас нижче розміщений приклад заповнення Форми 11 для зміни КВЕД:

Завантажте Форму 11 та заповніть відповідно до вище вказаного зразку: Форма 11 (ЗАВАНТАЖИТИ)